Uitslag KdK 2008

Op zondag 2 november 2008 werd in onze accomodatie aan de Amazonenlaan in Eindhoven geschoten voor de titels Koning en Prins van Nederland 2008. Hieronder vindt u de uitslagen.

Voorronde (40 pijlen)

Koning Compound
Sander Dolderman Batavieren treffers Weert 390*
Johan van Dongen Ons Genoegen Ysselstein 390
Rik Sanders VZOD Zeelst 388
Twan van der Kruijs OGIO Eindhoven 381
Hareld Stas Rozen van Oranje Heeze 380
Johan Wondergem Ravenstein Kloetinge 367
Bram de Jong Target Aalsmeer 355
Zef Rijnen ESH Da Vinci Eindhoven 347

 

Koning Recurve
John Romenesco Recht door Zee Helmond 383
Wim Raaymakers LVC Nuenen 377
Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 376
Wilbert Theeuwen De Indianen Koningslust 372
Rick Philipsen ESH Da Vinci Eindhoven 371
Chris Vogels Bosjagers Best 370
Vincent Mol Beatrix Eindhoven 370
Michel Wiering Artemis 79 Utrecht 369
Jolanda vd Kruijs/d Meijer OGIO Eindhoven 365
Hans Wilthagen Target Aalsmeer 365
Sjef van den Berg Ontspanning St Oedenrode 360
Rob Weekers Grensschutters Haler-Uffelse 360
Miranda Corstjens Nimrod Echt 360
Collin Distelbrink Heerlijkheid Ammerzoden 360
Julle Vos Prins Bernhard Den Bosch 359
Wiel Beijers Batavieren Neerkant 358
Rob Annink VZOD Zeelst 355
Jan Knobel Alliance d’ Amitie Ulvenhout 355
Esther Sommen Vriendschap Waalre 355
Willy van Bon St Willibrordus Milheeze 355
Peter vd Emden Rozenjacht Nunhem 353
Joan Koole Ravenstein Kloetinge 351
Peter Gadellaa AHV Centauer Amersfoort 350
Dolf Vorstenbosch Vrolijke schutters Rosmalen 349
Willem Beuken Hilversum Hilversum 349
Ron Winkens Willem Tell SC Hoensbroek 342
Sandra vd Looy Batavieren treffers Weert 339
Annemarie Putters Raaijm. De Wets Zonen Drunen 333

 

Prins Compound      
Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 380
Ad Vennix VZOD Zeelst 376
Robert Kalle Ravenstein Kloetinge 305

 

Prins Recurve      
Ron van de Woning Volharding Rosmalen 363
Jos Winkens Willem Tell SC Hoensbroek 361
Frank Rentmeester ESH Da Vinci Eindhoven 360
Rik van Vugt OGIO Eindhoven 360
Rene Koopmans De Indianen Koningslust 357
Matthieu Timmermans Recht door Zee Helmond 356
Ron Corstjens Nimrod Echt 354
Pauline den Daas Hilversum Hilversum 353
Adriaan Dekker Ravenstein Kloetinge 352
Johan Ruhe Target Aalsmeer 351
Jeroen van de Laak St Willibrordus Milheeze 351
Martin van der Kroef AHV Centauer Amersfoort 350
Herman Carlebur Beatrix Eindhoven 350
Jo Wolters Grensschutters Haler-Uffelse 350
Erik Jansen Alliance d’ Amitie Ulvenhout 339
Roger Op het Veld Boschjagers Herkenbosch 336
Gerco Versteeg LVC Nuenen 330
Paul van de Broek Krijgsman Soranus Lieshout 324

 

Finale (10 pijlen)

Koning Compound      
Sander Dolderman Batavieren treffers Weert 98
Twan van der Kruijs OGIO Eindhoven 97
Johan van Dongen Ons Genoegen Ysselstein 96
Rik Sanders VZOD Zeelst 93

 

Koning Recurve      
John Romenesco Recht door Zee Helmond 94
Wim Raaymakers LVC Nuenen 91
Ad Endevoets Krijgsman Soranus Lieshout 91
Rick Philipsen ESH Da Vinci Eindhoven 91
Wilbert Theeuwen De Indianen Koningslust 90
Chris Vogels Bosjagers Best 90

 

Prins Compound      
Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 97*
Ad Vennix VZOD Zeelst 97
Robert Kalle Ravenstein Kloetinge 86

 

Prins Recurve      
Rik van Vugt OGIO Eindhoven 95*
Ron van de Woning Volharding Rosmalen 95
Frank Rentmeester ESH Da Vinci Eindhoven 94
Jos Winkens Willem Tell SC Hoensbroek 89
Rene Koopmans De Indianen Koningslust 86
Matthieu Timmermans Recht door Zee Helmond 82

* na shootoff

Dit vindt je misschien interessant....

Reacties gesloten.