Indoorcompetitie 2004

Nederlandse kampioenschappen indoor 2004 Recurve Dames Klasse 4 

1 Jolanda de Meijer – 113
Jolanda de Meijer – 102
8 Sabrina Lagendijk – 89
Jolanda de Meijer – 104
5 Ine Gloudemans – 88
Ine Gloudemans – 95
4 Nel Kint – 81
Jolanda de Meijer
3 Ramona van Ooijen – 97
Samantha ’t Lam – 86
6 Samantha ’t Lam – 99
Jacqueline v Osch – 97
7 Wilma Karsten – 89
Jacqueline v Osch – 103
2 Jacqueline v Osch 106

Regiokampioenen indoor 2004

Recurve

Aspirant meisjes t/m 10 jaar
1 Amber Aarts Sint Jozef Doelen  5.53

Aspirant jongens t/m 10 jaar
1 Don Lamers  Willem Tell 6.71

Aspirant meisjes 11/12 jaar
1. Fay van der Fange De Vriendschap 8.16
2. Renske Pompen Willem Tell  6.90 

Aspirant jongens 11/12 jaar
1. Klaas Baarends V.Z.O.D. Zeelst 8.50
2. Tim van Mierlo Willem Tell  8.47
3. Arthur van der Linden De Vriendschap 8.45 

Junior meisjes 13/15 jaar
1. Esther Sommen De Vriendschap 8.02
2. Evelien de Vroom V.Z.O.D. Zeelst 7.95
3. Nathalie Paeshuyse Rozen v Oranje 7.04 

Junior jongens 13/15 jaar
1. Rik van Vugt  Beatrix 8.72
2. Theo Jansen Beatrix 8.55
3. Berend van der Grinten L.V.C. Nuenen 8.46 

Junior meisjes 16/17 jaar
1. Anita Noten Willem Tell 5.80 

Junior jongens 16/17 jaar
1. Jurrien Gijsberts Willem Tell 9.14
2. Rob Polman Willem Tell  9.04
3. Gerco Versteeg L.V.C. Nuenen 8.26 

Dames klasse 1
1. Linian de Bruin OGIO 8.79
2. Claudia Valkenburg Rozen v Oranje  8.18

Dames klasse 2
1. Riet v.d. Vleuten-Borgers  Rozen v Oranje 8.47 

Dames klasse 3
1. Wendy Dortmans V.Z.O.D. Zeelst 8.23 

Dames klasse 4
1. Jolanda de Meijer  OGIO 8.98
2. Francien van den Eijnden Rozen v Oranje 7.73

Heren klasse 1
1. Peter Kerkhofs Willem Tell 9.39
2. Roy Hendriks V.Z.O.D. Zeelst 9.29
3. Michael van Tongerloo Willem Tell 9.23 

Heren klasse 2
1. B de Louweren Semper Unitas 9.06
2. J Mutsaerds Willem Tell 8.86
3. Aart Wortman Rozen v Oranje 8.83 

Heren klasse 3
1. Johan van Vijfeijken Willem Tell 8.88
2. Tijn Michels Willem Tell  8.56
3. Toon van Zantvoort Beatrix 8.53 

Heren klasse 4
1. Arie Coppens Sint Jozef Doelen 8.50
2. Bert van Doorn Willem Tell 8.38
3. Peter Reniers OGIO 8.37 

Veteranen klasse 1
1. Christ Heijden Sint Jozef Doelen 9.01
2. Rob Annink  V.Z.O.D. Zeelst 8.98
3. Wil van Hoof Semper Unitas 8.97 

Veteranen klasse 2
1. J van Gompel V.Z.O.D. Zeelst 8.74
2. Ad Ploegmakers  V.Z.O.D. Zeelst 8.41
3. Ad Bloks Beatrix 8.33 

Veteranen klasse 3
1. Theo Kersten Rozen v Oranje 8.72
2. Wim van Otten Sint Bernardus 7.95
3. Paul de Bock OGIO 7.92 

Veteranen klasse 4
1. Cor de Groof Sint Jozef Doelen 7.71
2.  Rinie Verstappen Rozen v Oranje 7.22
3. Peter Opmeer Beatrix 7.07 

Teams Ere-klasse  Willem Tell 1

Teams A-klasse R.V.O. 1

Teams B & B1-klasse V.Z.O.D. 4

Teams C-klasse  R.V.O. 3

Teams D-klasse  R.V.O 4

Compound

Aspiranten jongens t/m 12 jaar
1. Thijs Bruurs V.Z.O.D. Zeelst 5.96 

Junioren jongens13/17 jaar
1. Jasper van Dalen OGIO 8.53
2. Marcel de Vroom V.Z.O.D. Zeelst 8.15
3. Bas Knapen  Rozen v Oranje 8.02 

Dames klasse 1
1. Diana Bruurs V.Z.O.D. Zeelst 9.21 

Dames klasse 2
1. Miranda Hendriks V.Z.O.D. Zeelst 9.07 

Dames klasse 3
1. Bea van den Bogaart De Vriendschap 8.81 

Dames klasse 4
1. Coby van Dooremalen OGIO 8.22 

Heren klasse 1
1. John Bruurs  V.Z.O.D. Zeelst 9.31 

Heren klasse 2
1. T van Mensvoort Willem Tell 9.16
2. Eelco van Ham V.Z.O.D. Zeelst 9.01 

Heren klasse 3
1. Theo de Vroom V.Z.O.D. Zeelst 9.19
2. Hans de Vos V.Z.O.D. Zeelst 9.13 

Heren klasse 4
1. Carol Harks Sint Jozef Doelen 8.96
2. Martin van den Boom V.Z.O.D. Zeelst 8.93
3. Jan v.d. Kerkhof Sint Jozef Doelen 8.82 

Veteranen klasse 1
1. Toon Drabbels Sint Jozef Doelen 9.24 

Teams Ere-klasse V.Z.O.D 1

Teams A-klasse  V.Z.O.D.3

Dit vindt je misschien interessant....

Reacties gesloten.