Uitslag KdK 2012

Op zondag 4 november werd op onze accomodatie het jaarlijk toernooi verschoten om de titels Koning en Prins van Nederland.

Kampioenen 2012

Foto: Marcel Melter

Finale (10 pijlen)

Koning Recurve
1 Mitch Dielemans St Jozef doelen Geldrop 98
2 Marc vd Wijngaard Rozenjacht Baarschot 96
2 Hendrie vd Wetering St Willibrordus Milheeze 96
4 Johan Mol Nimrod Etten-Leur 95
4 Johnny Frankhuisen Geest de Tijds Rucphen 95
6 Jan Knobel Alliance d’amite Ulvenhout 92
7 Phillip Bottomley AHV Centaur Amersfoort 91
7 Edwin van de Wallen RDZ Helmond 91
Prins Recurve
1 Berny Camps Rozenjacht Baarschot 94
2 John Romonesco RDZ Helmond 94
3 Ralf Waterschoot Rozenjacht RDZ Hoogeloon 93
3 Tim Engels St Jozef doelen Geldrop 93
5 Roy Manders Batavieren Neerkant 90
6 Will Adraans St. Willibrordus Milheeze 89
Koning Compound
1 Twan vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 97
2 Peter Sebregts Rozenjacht Baarschot 95
2 Karel Kroone Alliance d’amite Ulvenhout 95
4 Jasper van Dalen OGIO Eindhoven 94
Prins Compound
1 Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 96
2 Eric Hakstege Bosjagers Best 92
3 Stephan van Den Dungen Strijd in Vrede Maarheeze 90
4 Jos van ’t Schip HBV Target Aalsmeer 88

Voorronde (40 pijlen)

Koning recurve
1 Mitch Dielemans St Jozef doelen Geldrop 384
2 Marc van de Wijngaard Rozenjacht Baarschot 383
3 Hendrie van de Wetering St Wilibrordus Milheeze 383
4 Johan Mol Nimrod Etten-Leur 379
5 Jan Knobel Alliance d’amite Ulvenhout 375
6 Phillip Bottomley AHV Centaur Amersfoort 374
7 Johnny Frankhuisen Geest des Tijds Rucphen 374
8 Edwin van de Wallen RDZ Helmond 374
9 Chris Vogels Bosjagers Best 373
10 Jolanda vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 369
11 Emiel Weterings Vriendenkring Rijen 368
12 Arjen Monden ESH Da Vinci Eindhoven 365
13 Nico van der Boom Artemis 79 Utrecht 364
14 Kees Goossens Breda Archery Breda 361
15 Bas Hosli Batavieren Venlo 356
16 Roland Pelzer OGIO Eindhoven 356
17 Patrick Smits l’Arc Cuijck 352
18 Huub Vercoulen Batavieren Neerkant 351
19 Eric Bergerhof Strijd in Vrede Maarheeze 349
20 Björn Reusink HBV Target Aalsmeer 349
21 Henk van Gurp Odysseus Dordrecht 336
22 Piet van Ginneken Soranus Bavel 323
23 Yvon van der Ven St Hubertus Merselo 294
24 Samuel Jackson Schutterij Ravenstein Kloetinge 270
Prins recurve
1 Berny Camps Rozenjacht Baarschot 381
2 John Romonesco RDZ Helmond 376
3 Roy Manders Batavieren Neerkant 371
4 Will Adriaans St Wilibrordus Milheeze 368
5 Ralf Waterschoot Rozenjacht Recht door Zee Hoogeloon 367
6 Tim Engels St Jozef doelen Geldrop 365
7 Paul Ebeling Vriendenkring Rijen 362
8 Teun Goossens Breda Archery Breda 360
9 Rien Bouwense Schutterij Ravenstein Kloetinge 357
10 Rene van Buggenum Soranus Boukoul 357
11 Marco Jongkind HBV Target Aalsmeer 357
12 Harry Maas Strijd in Vrede Maarheeze 357
13 Walter Spierenburg Odysseus Dordrecht 349
14 JP Bouwmans OGIO Eindhoven 344
15 Theo vd Laar Krijgsman Soranus Lieshout 339
16 Jean-Pierre Looijen Geest des Tijds Rucphen 337
17 Jesse Owusu Batavieren Venlo 336
18 Wijnand Mathijssen Nimrod Etten-Leur 334
19 Marcel Moreaux ESH Da Vinci Eindhoven 333
20 Lars Peters l’Arc Cuijck 223
Koning compound
1 Peter Sebregts Rozenjacht Baarschot 387
2 Karel Kroone Alliance d’amite Ulvenhout 380
3 Twan vd Kruijs Krijgsman Soranus Lieshout 378
4 Jasper van Dalen OGIO Eindhoven 377
5 Fred Tieman HBS Almere Almere 373
6 Tinus Maas Strijd in Vrede Maarheeze 369
7 Xi-cheng Luo ESH Da Vinci Eindhoven 369
8 Marco de Wit Vriendenkring Rijen 369
9 Brandon Vijzelaar HBV Target Aalsmeer 365
10 Jan de Vries Schutterij Ravenstein Kloetinge 363
11 Harrie Rademakers Rozenjacht Recht door Zee Hoogeloon 340
Prins compound
1 Rene van Glabbeek OGIO Eindhoven 385
2 Eric Hakstege Bosjagers Best 373
3 Stephan van Den Dungen Strijd in Vrede Maarheeze 366
4 Jos van ’t Schip HBV Target Aalsmeer 365
5 Tiny van Gorp Rozenjacht Baarschot 359
6 Marco Veld Vriendenkring Rijen 357
7 Carool Harks St Jozef doelen Geldrop 350
8 Andre Janssen Nimrod Etten-Leur 342
9 Ilona van den Broek ESH Da Vinci Eindhoven 260

Dit vindt je misschien interessant....

Reacties gesloten.